Lightbox

Lightbox to catering dietetyczny, dostarczający całodzienne zdrowe i zbilansowane posiłki pod drzwi klienta. Są one urozmaicone i odpowiadają nawet na specjalne wymagania żywieniowe. Dotyczą one zarówno walorów smakowych, jak i nietolerancji na niektóre składniki pokarmowe.

Właściwym zbilansowaniem każdego menu zajmują się profesjonalni dietetycy, stale współpracujący z Lightbox. Nad kompozycją smaków i aromatów pieczę trzyma szef kuchni Łukasz Konik. Firma proponuje dietę na zrzucenie zbędnych kilogramó SLIM, dietę sportową SPORT dla amatorów i wyczynowców, dietę OPTIMUM na utrzymanie prawidłowej masy ciała, dietę wegetariańską oraz dietę dopuszczająca produkty zwierzęce ale bez owoców morza i ryb. W Dzienna kaloryczność posiłków mieści się w przedziale od 1000 do 4000 kalorii, w zależności od wybranego wariantu. Lightbox umożliwia opcję FLEX w dietach SLIM i OPTIMUM, gdzie klienci mogą samodzielnie dobierać ulubione dania.

Korzystanie z usług Lightbox dodaje kilka godzin wolnego czasu w ciągu dnia. Odpada samodzielne gotowanie, bilansowanie dań a także stanie w kolejkach w sklepie spożywczym. To doskonałe rozwiązanie, dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu wolnego po pracy i chcą go przeznaczyć na dobry trening i regenerację. Diety skomponowane przez Lightbox dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, zapobiegają podjadaniu i porządkują rytm dnia. Dzięki nim można szybciej osiągnąć wymarzone cele treningowe i dietetyczne.

Lightbox świadczy swoje usługi na terenie całego Krakowa. Przez 6 dni w tygodniu, o ustalonej wcześniej porannej godzinie, dostawca przywozi pod drzwi posiłki na cały dzień.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *