Be Diet

Be Diet to firma oferująca catering dietetyczny. Nad komponowaniem dań i jadłospisów czuwa team Ewy Chodakowskiej – popularnej trenerki fitness, która zmieniła życie tysięcy Polek.

Do przygotowywania posiłków, Be Diet korzysta wyłącznie ze zdrowych i naturalnych składników. Nie uświadczymy w nich wysoko przetworzonej żywności ani dań smażonych na głębokim tłuszczu. Firma zwraca także uwagę na specjalne potrzeby żywieniowe, alergie na wybrane składniki i cele, w jakich klienci podejmują dietę.

Korzystając z cateringu dużo łatwiej zrzucić wagę, zwiększyć masę mięśniową lub po prostu utrzymać zdrową masę ciała. Jadłospisy przygotowują wykwalifikowani dietetycy, z którymi Ewa Chodakowska stale współpracuje. O estetyczny wygląd, pyszny smak i urozmaicenie posiłków troszczą się doświadczeni kucharze pod okiem szefa kuchni.

Bediet Catering zapewnia dostarczenie 5 zbilansowanych posiłków pod drzwi klienta codziennie o ustalonej, porannej godzinie. Dostawy odbywają się na terenie całego Krakowa. Nie trzeba więc martwić się i tracić cennego czasu na zakupy i samodzielnie gotowanie. Nie mówiąc już o odpowiednim bilansowaniu posiłków. Tak uzyskane godziny można przeznaczyć na trening, który podobnie jak dieta, jest istotnym narzędziem prowadzącym do uzyskania upragnionej sylwetki.

Ewa Chodakowska postanowiła zatroszczyć się o kondycję fizyczną Polek i Polaków kompleksowo. Dzięki swym programom treningowym zachęca do aktywności fizycznej, a dzięki Be Diet zapewnia najlepsze odżywianie, które wspiera rezultaty uzyskiwane dzięki ćwiczeniom.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *