Dietific

Dietific to catering dietetyczny, zapewniający codzienną dostawę w pełni zbilansowanych posiłków na cały dzień. Firma opracowała program żywieniowy obejmujący 10 wariantów diet. Są one zgodne z wymogami Instytutu Żywności i Żywienia i Światowej Organizacji Zdrowia.

Programy żywieniowe Dietific to autorski program dietetyczki i technolożki żywienia dr Krystyny Pogoń. Swoje kwalifikacje zdobyła na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jadłospisy obejmują 5 zbilansowanych i smacznych posiłków. Dietific proponuje jadłospisy przeznaczone dla sportowców, dla kobiet w ciąży i karmiących, dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, nie tolerujących ryb, uczulonych na laktozę i gluten, o niskim indeksie glikemicznym oraz przeznaczoną dla osób w podeszłym wieku. Dostępny jest też jadłospis wegetariański.

Kaloryczność diet, w zależności od wariantu, waha się między 1200 a 3000 kcal. Każdy może ustalić dla siebie najodpowiedniejszą ilość kalorii, tak aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.
Posiłki dostarczane są każdego ranka pod drzwi posiłki o ustalonej godzinie. Oszczędza się więc mnóstwo czasu przeznaczanego na gotowanie i zakupy.

Posiłki przygotowywane przez Dietific, dostarczane są na terenie całego Krakowa. Za niewielką, dodatkową opłatą, dania pakowane są w biodegradowalne opakowania. Także plastikowe sztućce można zamienić na wykonane ze skrobi kukurydzianej. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom klientów, którzy troszczą się nie tylko o swoje zdrowie, ale i o stan środowiska naturalnego.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *