Dzień próbny cateringu dietetycznego – 5 firm w Krakowie, które mają go w ofercie

Wybór dobrego cateringu dietetycznego nie jest łatwy dlatego warto skorzystać z dnia próbnego by zobaczyć czego możemy się spodziewać przy dłuższej współpracy.

Dzień próbny cateringu dietetycznego – na czym polega dzień próbny ?

Wiele cateringów dietetycznych oferuje dzień próbny. Polega on na jednodniowym cateringu z danej firmy. Zamawiając taki catering wybieramy konkretny program dietetyczny, który nas interesuje oraz jego zawartość kaloryczną dostosowaną do naszych potrzeb. Dzięki temu, że niektóre cateringi oferują dzień próbny możemy się przekonać czy pasują nam posiłki i ich sposób przygotowania przez wybraną przez nas firmę.

Dzień próbny w Krakowie-  5 firm, które mają go w swojej ofercie

  1. Be Diet Catering – firma współpracująca z Ewą Chodakowską. W ich ofercie dzień próbny  możemy wybrać z pośród 3 głównych programów diet składających się z 5 posiłków w odpowiedniej dla siebie wersji kalorycznej, których jest aż 5.  Dzięki elastyczności tego cateringu osoby preferujące dietę wegetariańską mogą skorzystać z takiej oferty. Catering ten używa naturalnych i dobrych jakościowo produktów. by stworzyć zdrowe i pełnowartościowe posiłki , właśnie dla Ciebie.
  2. Macz fit- jest to jedna z popularniejszych sieci cateringów w całej Polsce. Oferowany przez tą firmę dzień próbny, polega na tym, że to  Ty decydujesz jakie posiłki chcesz otrzymać wybierając je z menu dostępnego na stronie.
  3. Body Chief- catering ten oferuje wybór diety z pośród 13 różnych programów między innymi diety pudełkowej dla sportowców, a także detoxu. W swojej ofercie Body Chief posiada także diete Junior dedykowaną dla najmłodszych w formie 3 posiłków – śniadania, drugiego śniadania aby obiadu. Catering dba o to, żeby dzieci z apetytem zjadały pełnowartościowe posiłki, a rodzice dzięki temu mają więcej czasu dla siebie.
  4. Lightbox – w tej firmie mamy możliwość dnia próbnego w formie 4 lub 5 posiłków o wybranej kaloryczności z 3 wariantów, posiłki te mogą być skomponowane przez catering lub można je wybrać z menu dostępnego na stronie internetowej.
  5. Fit Lab – tutaj mamy możliwość wykupienia dnia próbnego z 5 dostępnych programów między innymi z programu Active przeznaczonego dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia oraz pakiecie Wege i Wege z rybami.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *