Maczfit

Maczfit specjalizuje się w dostarczaniu posiłków dietetycznych pod drzwi klienta. Proponuje zarówno gotowe jadłospisy, menu z możliwością nanoszenia zmian przez klienta i detoks oparty na naturalnych sokach. Wszystkie programy żywieniowe Maczfit dostarcza na terenie całego Krakowa.

Fundamentem cateringu Maczfit są programy żywieniowe, które układają wykwalifikowani dietetycy. Dbają oni o właściwe zbilansowanie posiłków, aby dostarczały wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dania są urozmaicone i smaczne, dzięki zespołowi fachowców, specjalizujących się w sztuce kulinarnej.

Programy – jadłospisy mają na uwadze specjalne potrzeby żywieniowe i cele klientów, które dzięki zamierzają osiągnąć. Przygotowano programy przeznaczone dla osób chcących schudnąć, zyskać dodatkową masę mięśniową, nietolerujących glutenu i laktozy, diabetyków, osób zmagających się z Hashimoto a także wegetarian i wegan. Można wybrać program Fit Office – posiłki do pracy bez śniadania lub kolacji. Jeśli chodzi o dzienną kaloryczność posiłków, wynosi ona między 1000 a 3000 kalorii dziennie (zależnie od programu). Ilość kalorii klient wybiera sam, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Gdy klient ustali odpowiednią dla siebie kaloryczność, może wybrać zestaw posiłków, opierając się na 20 daniach do wyboru. Może wybrać tylko swoje ulubione posiłki z każdego menu. W ten sposób uzyska większą kontrolę nad dietą i uczyni ją dla siebie przyjemniejszą.

Catering Maczfit dostarcza posiłki i soki klientom na terenie całego Krakowa. Klient otrzymuje je codziennie rano o ustalonej wcześniej z firmą godzinie.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *