Zdrowe jedzenie Kraków – czyli najlepsze miejsca do jedzenia

Mało kto ma czas na przyrządzanie zdrowego jedzenia każdego dnia.  Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę najlepszych miejsc ze zdrowym jedzeniem w Krakowie.

Zdrowe jedzenie w Krakowie- jakie mamy możliwości ?

Przy tak szybkim rozwoju gospodarczym możliwość zjedzenia dobrego zdrowego jedzenia nie musi łączyć się z jedzeniem w restauracjach czy barach. Bardzo często wybieramy właśnie tę formę by móc zjeść w spokoju swój posiłek, ale dla niektórych osób, które są bardzo zapracowane nawet to błahe wyjście na lunch może okazać się zbyt czasochłonne. Catering w przeciwieństwie do restauracji daje nam możliwość zjedzenia posiłku w dowolnej chwili naszego dnia. Właśnie dlatego na naszej liście znalazły się nie tylko restauracje, ale także catering ze zdrową żywnością.

Zdrowe jedzenie – top 3 najlepszych miejsc do jedzenia

  1. Be Diet Catering- dzięki firmie Be Diet możesz mieć swoje zdrowe jedzenie zawsze w zasięgu ręki.  Catering opracowywany jest przez specjalistów do spraw żywienia, by mieć pewność, że składniki znajdujące się w każdym posiłku dostarczają klientowi wszystkiego co niezbędne w zdrowej diecie. Jest to catering oferujący 5 posiłków dziennie dostosowanych do twojego zapotrzebowania kalorycznego. Na stronie dostępne są 3 programy diet. Każdy nawet najbardziej wybredny klient znajdzie w ich ofercie coś dla siebie. Dlaczego warto wybrać catering? Nie zawsze mamy czas wyskoczyć do restauracji, czasem potrzebujemy posiłku tu i teraz. Be Diet daje nam możliwość nie martwienia się o nasze żywienie przez cały dzień.
  2. Zielona Kuchnia – restauracja w samym sercu Krakowa. Jej właściciele stworzyli pewnego rodzaju „Oazę spokoju” w centrum dużego miasta. W ofercie restauracji znajdziemy zdrowe dania z wysokiej jakości  produktów, dzięki którym każdy klient będzie zachwycony z posiłku. Właściciele podkreślają, że Restauracja Zielona ma być utożsamiana z harmonią i naturą, ale nie nudą.
  3. Zdrowe Love- jest to restauracja oferująca zdrowy i naturalny fast food. W jej menu znajdziemy między innymi kanapki, zupy i sałatki, zdrowe słodkości, a także charakterystyczne dla tej restauracji kubełki mocy na słodko i słono. Potrawy są dostępne także dla wegetarian i wegan. Niewątpliwą zaletą restauracji Zdrowe Love jest możliwość dowozu jedzenia, a także możliwość posiadania karty lojalnościowej do zbierania pieczątek.

Linki :

https://www.instagram.com/bediet_catering/?hl=pl

https://www.instagram.com/zielonakuchnia/?hl=pl

https://www.instagram.com/zdrowelove/?hl=pl

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *