Body Chief

Body Chief to catering dietetyczny, oferujący klientom dostawę całodziennych posiłków pod drzwi. Proponuje zestawy smacznych i zdrowych posiłków, uwzględniając przy tym specjalne wymagania żywieniowe. Firma szczyci się znaną z mediów klientelą. Z jej usług korzysta m.in. Magda Gessler, Damian Janikowski, Łukasz „Juras” Jurkowski, czy Barbara Kurdej-Szatan.

Body Chief oferuje 11 pełnych programów żywieniowych i 2 detoksykujące programy opierające się na kompozycji soków. Można wybrać dietę sportową, klasyczną, wegetariańską, dietę dla diabetyków, dla osób nietolerujących laktozy i glutenu, specjalną dietę dla młodych mam oraz dla rekonwalescentów.

Kaloryczność w większości menu mieści się między 1000 a 2500 kalorii. Wyjątek stanowi dieta dla sportowcó, która może mieć nawet 4000 kalorii, a także program junior, która ma jedynie 1500 kalorii. Profesjonalni dietetycy dbają o prawidłowe zbilansowanie posiłków, aby nie doszło do jakichkolwiek niedoborów składników odżywczych. Doświadczeni kucharze troszczą się o walory smakowe i aromatyczne przygotowywanych dań.

Body Chief dba też o środowisko naturalne a więc posiłki pakuje w ekologiczne pudełka wykonane niemal w 90% z celulozy. Firma dostarcza posiłki na terenie całego Krakowa a za dostawę nie nalicza żadnych dodatkowych opłat. Dostawa ma miejsce rano a zamówienie realizowane jest już nazajutrz po zamówieniu odpowiedniego programu. Oprócz oferty indywidualnej, Body Chief proponuje rozwiązania B2B, dostarczając zdrowe posiłki na szkolenia, eventy i imprezy biznesowe.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *