Dieta pudełkowa – Catering dietetyczny. Poznaj 6 propozycji z których skorzystasz w Krakowie

W tym artykule znajdziesz 6 najciekawszych propozycji diet pudełkowych dostępnych w Krakowie. Może to właśnie tutaj znajdziesz coś dla siebie?

Dieta pudełkowa- czym jest ta dieta?

Dieta pudełkowa jest najpopularniejszą i najwygodniejszą dietą dostępną na rynku. Dlaczego ? Dlatego, że polega na zamawianiu gotowego cateringu, który odpowiada twoim potrzebom żywieniowym. Każdy posiłek, który otrzymujesz jest pełen witamin i wartości odżywczych, a przy tym zachowuje odpowiednią – wybraną przez Ciebie ilość kalorii. Dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla sportowców jak i osób zapracowanych, którym nie jedzenie w głowie. Catering dietetyczny zapewnia Ci wszystko czego potrzebujesz, dzięki temu masz więcej czasu dla siebie.

Catering dietetyczny Kraków – 6 propozycji diety pudełkowej

  1. Dieta Vege oferowana przez Be Diet Catering. Jest to dieta wegetariańska składająca się z 5 pełnowartościowych posiłków stworzonych z warzyw, owoców, zbóż oraz małą ilością produktów mlecznych i jaj. Ta dieta pudełkowa możliwa jest w 5 wariantach kalorycznych od 1000 do 2200kalorii.
  2. Dieta Fit Mammy jedna z propozycji firmy Body Chief. Jest to dieta dedykowana dla świeżo upieczonych mam, chcących zadbać o siebie oraz dziecko podczas laktacji. Ta dieta pudełkowa eliminuje produkty, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie matki lub dziecka.
  3. Dieta kulturystyczna cateringu Better Life została opracowana z myślą o osobach trenujących na siłowni. Dieta pudełkowa zawiera 3 posiłki stanowiące świetną bazę pod pełną dietę klienta.
  4. Catering Lightbox w swojej ofercie ma dietę pudełkową Slim. Jest to dieta, która powstała specjalnie dla osób na diecie odchudzającej. Dieta skomponowana jest ze składników niskokalorycznych dzięki temu zyskuje na objętości.
  5. Dieta dla diabetyka jest jedną z diet cateringu Wygodna Dieta. Ta dieta pudełkowa została opracowana z myślą o osobach chorych na cukrzycę. Jest oparta na produktach o niskim indeksie glikemicznym, by regulować poziom cukru we krwi.
  6. Maczfit w swojej ofercie ma także możliwość indywidualnego komponowania diety pudełkowej. Klient może wybrać posiłki dla siebie z pośród 20 dań dostępnych każdego dnia na stronie tego cateringu dietetycznego.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *