Dieta Kraków – 10 najlepszych firm dietetycznych

Z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej firm dietetycznych. Pokażemy Wam ranking 10 najlepszych firm dietetycznych w Krakowie.

Dieta –  na co patrzeć przy wyborze cateringu ?

Podstawowym aspektem, na który musimy zwrócić uwagę jest oczywiście oferta dietetyczna. To czy catering umożliwia nam wybranie takiej diety jakiej potrzebujemy. Przy wyborze najważniejsza jest dla nas ilość kalorii, którą możemy otrzyma. W zależności od firmy warianty kaloryczne różnią się od siebie.

Dieta w Krakowie – 10 najlepszych firm dietetycznych

  1. Be Diet Catering- jest to firma  najwyższej jakości gwarantująca klientowi zaangażowanie i wykonywanie posiłków z pasją menu na każdy dzień składające się z 5 posiłków jest starannie zaplanowane przez specjalistów do spraw żywienia dzięki czemu masz pewność, że w twojej diecie niczego nie zabraknie.
  2. Body Chief- catering, który w swojej ofercie ma diety standardowe, a także bezlaktozowe i bezglutenowe i detox sokowy. Firma ma na celu do stosowanie się do grona odbiorców wykluczających z diety pewne produkty.
  3. Macz fit- w ich ofercie znajdziemy propozycje diety Diabetic czy Hashimoto, dzięki temu firma umożliwia korzystanie z diety pudełkowej osobom z problemami zdrowotnymi.
  4. Dietific- firma dietetyczna przedstawiająca autorskie diety dr Krystyny Pogoń trafiająca w potrzeby każdego poprzez programy diet takich jak Junior Plan, Mama oraz Senior Plan.
  5. Lightbox – firma cateringowa obecna we wszystkich większych miastach w Polsce w tym w Krakowie. Oferuje 6 różnych diet w 6 wariantach kaloryczność możliwych w formie 4 lub 5 posiłków.
  6. Fit Lab Catering- firma oferująca dietę pudełkową nastawiona przede wszystkim na osoby aktywne oraz chcące obniżyć swoją wagę dzięki stosowaniu diet Fit Lab.
  7. Wygodna Dieta – ten catering przedstawia nam bogatą ofertę diet między innymi diety dla wegan i wegetarian. Firma gwarantuje zbilansowane posiłki niezależnie od tego co wykluczasz z diety.
  8. SuVibox- w ofercie tego cateringu znajdziemy 15 programów dietetycznych w 5 wariantach kalorycznych. Jest to jedna z niewielu firm dietetycznych oferujących dietę specjalną dla kobiet w ciąży.
  9. Optimal Fit- lokalna firma dietetyczna mająca w ofercie 9 diet przygotowywanych przez szefa kuchni Tomasza Skrzypczaka, który gotowaniem z pasją zajmuje się od wielu lat.
  10. Better Life- catering, który powstał z myślą o sportowcach. W swojej ofercie poza dietą standardową  i wegetariańską ma dwie diety sportowe, a także dietę kulturystyczną.

Linki :

https://www.instagram.com/bediet_catering/?hl=pl

https://www.instagram.com/body_chief/?hl=pl

https://www.instagram.com/maczfit/?hl=pl

https://www.instagram.com/dietific/?hl=pl

https://www.instagram.com/lightbox_polska/?hl=pl

https://www.instagram.com/fitlabcatering/?hl=pl

https://www.instagram.com/wygodnadieta/?hl=pl

https://www.instagram.com/suvibox_catering/?hl=pl

https://www.instagram.com/optimalfitcatering/?hl=pl

https://www.instagram.com/better.life.catering/?hl=pl

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *