FitLab

FitLab jest firmą cateringowa dostarczająca całodzienne diety pudełkowe na terenie Krakowa i okolic. Proponuje 5 z drowych jadłospisów, które łatwo można dobrać pod kątem swoich wymagań żywieniowych oraz określonych celów.

FitLab catering dostarcza klientom 5 zbilansowanych posiłków pod drzwi. Jadłospisy wychodzą naprzeciw różnym zaleceniom żywieniowym. Można wybrać dietę bezglutenową i bezlaktozową, sportową, odchudzającą, wegetariańską oraz mięsną ale tylko z wykorzystaniem mięsa ryb. Każde menu posiada kilka wariantów kalorycznych, dzięki czemu można szybciej osiągnąć wymarzone rezultaty stosowania diety i ewentualnych treningów.

Wybór najodpowiedniejszego jadłospisu ułatwia wypełnienie specjalnej ankiety. Jeśli to za mało, do dyspozycji klientów pozostają stale współpracujący z FitLab, wykwalifikowani dietetycy, którzy pomogą wybrać właściwy wariant diety. Stoją oni też za kompozycją składników i bilansem posiłków. O ich smak i apetyczny wygląd dbają zawodowi kucharze. Dzięki nim korzystanie z diety jest nie tylko dobre dla zdrowia, ale i przyjemne.

Jadłospisy można zamówić na okres minimum 1 tygodnia bez weekendów, do maksymalnie 6 tygodni bez weekendów. FitLab oferuje też możliwość zamówienia jadłospisów także z uwzględnieniem sobót na 1,2,3,4 i 5 tygodni. Oprócz klasycznych diet składających się z pełnowartościowych dań, FitLab proponuje też detoks opierający się na pozbawionych cukrów i konserwantów sokach. Do wyboru jest kilka zestawów soków, z których każdy przeznaczony jest innemu celowi np. odchudzaniu, czy wypłukaniu toksyn z organizmu.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *