Infinityfitness Kraków

Infinity Fitness to krakowski klub fitness, umożliwiający odbywanie wszechstronne treningi. Dzięki sesjom indywidualnym lub grupowym, klubowicze mogą osiągnąć swój maksymalny potencjał siłowy i kondycyjny a także uzyskać wymarzoną sylwetkę.

W Infinity Fitness funkcjonuje Akademia Biegacza. Są to kompleksowe usługi dotyczące prowadzenia treningów oraz wskazówek dotyczących odżywiania przeznaczone dla osób, które chcą profesjonalnie podejść do biegania. Ta podstawowa aktywność fizyczna, wcale nie jest tak prosta, jak mogłaby się wydawać, o ile oczywiście zależy nam na ciągłym progresie i poprawnym wykonywaniu treningów biegowych. Klub oferuje też zajęcia spinnigowe na rowerkach stacjonarnych o kilku poziomach intensywności, przeznaczone zarówno dla relaksu, jak i budowaniu wytrzymałości i siły kolarskiej oraz spalaniu zbędnych kalorii.

Na siłowni znajdują się przyrządy cardio, takie jak bieżnie, rowerki, ergometry i orbitreki. Po odbyciu rozgrzewki można rozpocząć trening na wolnych ciężarach lub maszynach do ćwiczeń izolowanych. Do dyspozycji klubowiczów są też odważniki kulowe i drążki do podciągania. Infinity Fitness Kraków proponuje też szereg zajęć fitness odbywających się w grupach. Klubowicze mogą wybrać Zumbę, tabatę, Step, BPU, trening obwodowy, dance lub treningi na taśmach TRX. W ofercie znajdują się także zajęcia poświęcone mobilności i dobrej kondycji kręgosłupa. Po treningu można skorzystać z sauny fińskiej, dzięki której przyspieszona zostaje regeneracja potreningowa.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *