Lemon

Lemon to duży klub fitness mieszczący się na krakowskim Ludwinowie. To 2000m2 powierzchni, na której każdy może zadbać o rozwój fizyczny. To co wyróżnia Lemon od innych klubów fitness, czy siłowni, jest znaczący akcent położony na zajęcia w basenie.

W klubie Lemon odbywa się nauka pływania. Z zajęć mogą skorzystać dzieci i dorośli w każdym wieku. Osobne zajęcia grupowe – Akademia Bobasa, przeznaczone są dla maluchów od 3 miesiąca życia. Półgodzinne zajęcia w 30-o stopniowej wodzie, mają na celu oswojenie dzieci z wodą oraz zapewnienie im solidnej dawki zabawy i ruchu, niedostępnej w warunkach domowych czy na placu zabaw. Zwolennicy tradycyjnej siłowni również znajdą dla siebie miejsce w Lemonie. Na klubowej siłowni dostępne są maszyny do ćwiczeń izolowanych, wolne ciężary (sztangi i hantle), odważniki kulowe i drążki do podciągania. Można więc wykonać klasyczny i wszechstronny trening siłowy. Dla zwolenników cardio przeznaczone są maszyny w postaci ergometrów, rowerków i bieżni stacjonarnych.

W klubie fitness Lemon odbywają się oczywiście zajęcia grupowe. Ćwiczy się na nich kettlami, piłkami bosu, sztangami i masą własnego ciała. Przede wszystkim zajęcia kierowane są do osób chcących szybko stracić zbędne kilogramy. Innymi grupowymi zajęciami jest joga i stretching – szczególnie poprawiające mobilność. Klub prowadzi specjalne zajęcia grupowe przygotowujące zawodników do uczestnictwa w wymagających kondycyjnie wyścigach z przeszkodami – OCR (np. Runmageddon). Do dyspozycji klubowiczów pozostaje też sauna i jacuzzi, w których można zrelaksować się po ciężkiej sesji treningowej.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *