Kamil Jasiński

Kamil Jasiński jest trenerem personalny, który swoje doświadczenie zdobywał od dziecka. Już w wieku 6 lat rozpoczął treningi gimnastyki sportowej. Wielokrotnie zdobywał medale w tej dyscyplinie sportu, a z czasem zaczął wygrywać w polskich mistrzostwach aerobiku sportowego. Wykształcenie Jasiński zdobył na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, po czym kontynuował zgłębianie tajników dotyczących sportu i aktywności fizycznej kończąc kolejne kursy. Posiada dyplomy instruktorskie kulturystyki, treningów na taśmach TRX czy też wodnego aerobiku.

Od 5 lat Kamil Jasiński prowadzi z małżonką Centrum Treningu Personalnego i Fizjoterapii FitMixer w Krakowie. To niewielkie centrum jest doskonale wyposażone i umożliwia wszechstronny rozwój fizyczny i osiągnięcie pożądanych rezultatów. Klienci mogą się umówić z Jasińskim na treningi personalne i zorganizować treningi grupowe. Trener zapewnia też doradztwo dietetyczne i dotyczące suplementacji sportowej, dzięki któremu osiągnięcie wymarzonej formy będzie pewniejsze i łatwiejsze.

Jeśli chodzi o rodzaje treningów, Jasiński proponuje treningi funkcjonalne, poprawiające motorykę, odchudzające, TRX, siłowe, ćwiczenia przeznaczone dla seniorów, ćwiczenia korygujące wady postawy i wzmacniające kręgosłup oraz treningi CrossFit. W centrum, oprócz Jasińskiego pracują wykwalifikowani trenerzy, którzy proponują zajęcia z animal flow (ruchach naśladujących poruszające się zwierzęta), tabatę czy treningi kulturystyczne. Prócz treningów na miejscu, Kamil Jasiński oferuje konsultacje online, rozpiski dietetyczne i treningowe oraz treningi z dojazdem na terenie Krakowa.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *