Energy Fitness Club

Mieszczący się w Krakowie Energy Fitness Club zapewnia swoim klubowiczom rozwój fizyczny w bardzo szerokim zakresie. Oprócz standardowej siłowni i popularnych zajęć fitness odbywających się w grupach, klub prowadzi wyspecjalizowane zajęcia, których próżno szukać w innych tego typu placówkach.

W klubie można odbyć tradycyjny trening siłowy z użyciem sztang, hantli a także wyciągów i innych maszyn dedykowanych treningowi izolowanemu. Trenować można samemu, lub skorzystać z porad trenerów personalnych i ćwiczyć pod ich okiem. Na maszynach aerobowych takich jak bieżnie, rowerki, orbitreki bądź też ergometry można się rozgrzać przed sesją treningową lub zrobić„cool-down” po niej. Na siłowni odbywają się też ćwiczenia z użyciem odważników kulowych – kettlebell. Prowadzone są też treningi dedykowane arm-wrestlingowi czyli popularnemu siłowaniu się na rękę, które staje się coraz bardziej profesjonalną dyscypliną sportową. Oprócz tego, można zapisać się na zajęcia boksu tajskiego – muay thai.

Jeśli chodzi o zajęcia grupowe, w Energy Fitness Club można uczestniczyć w rozciąganiu powięziowym, BPU, tabacie lub body shape. Poza nimi, w klubie odbywa się Zumba, treningi Cross czy TBC. Zajęcia grupowe zapewniają wszechstronny rozwój fizyczny nie tylko wzmacniający i modelujący ciało, ale też służący poprawie motoryki i mobilności układu ruchowego. W klubie na ul. Wrocławskiej mieści się też klubowa kawiarnia, gdzie można zjeść dietetyczne batony i napić się potreningowych shake’ów a także kawy i herbaty.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *