Fitnessplatinium

Sieć klubów Fitnessplatinium ma już 10 lat doświadczenia w branży fitness i w poprawie zdrowia, wyglądu i kondycji fizycznej tysięcy klubowiczów. W Krakowie znajduje się 12 placówek, w których można odbywać wszechstronne treningi.

W poszczególnych, krakowskich klubach Fitnessplatinium odbywają się treningi grupowe oraz treningi indywidualne. Te drugie mogą odbywać się pod pieczą trenera osobistego, lub samodzielnie. Na salach treningowych znajdują się maszyny aerobowe w postaci ergometrów wioślarskich, bieżni i rowerów stacjonarnych i orbitreków. Na siłowni można ćwiczyć klasycznie – z użyciem wolnych ciężarów (hantli i sztang) oraz maszyn izolujących poszczególne partie mięśni. Dla osób, które wolą bardziej urozmaicone treningi przeznaczona jest strefa funkcjonalna, na której znajdyją się drabinki, drążki do podciągania, odważniki kulowe, taśmy TRX czy piłki bosu.

Fitnessplatinium proponuje też zajęcia fitness odbywające się w grupach. To intensywne, nieprzekraczające godziny treningi z reguły pozbawione dużych obciążeń. W ofercie znajdują się grupowe treningi na taśmach TRX, treningi ABT i Step. Poza nimi można skorzystać z treningów na bazie sztuk walki, Zumby, energy jump na specjalnych trampolinach i XSC. Klub wydaje własny magazyn online, a także wspiera drużynę koszykówki TS Wisła Platinium Kraków. Co ważne, trenerzy umieścili swoje treningi na oficjalnym kanale YT klubu, które można wykonywać w domu. To doskonały sposób na spróbowanie danego treningu przed zapisaniem się na zajęcia grupowe.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *