Calypso

Calypso to klub fitness mieszczący się w krakowskiej galerii handlowej Kazimierz. W klubie można rozwinąć swoją siłę, kondycję i wytrzymałość dzięki bardzo szerokiej ofercie zajęć, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Oprócz sal przeznaczonych do klasycznych treningów, w klubie znajduje się także basen.

Basen ma długość 20m, można odbywać na nim treningi pływackie. Klub oferuje też naukę pływania, a także zajęcia grupowe z aqua-aerobiku. Treningi w wodzie to świetna opcja dla osób, które chcą odciążyć stawy, a także oswoić się z wodą. O korzyściach, nomen omen płynących, z pływania, takich jak wyrzeźbienie sylwetki i wzrost wytrzymałości i kondycji również warto wspomnieć, choć są one oczywiste.
Na siłowni klubu Calypso można skorzystać z maszyn aerobowych – bieżni, rowerków, ergometrów wioślarskich i orbitreków celem rozgrzewki. Obszerna siłownia umożliwia treningi na maszynach i z wolnymi ciężarami. Oddzielna strefa treningu funkcjonalnego pozwala na trening z odważnikami kulowymi, ciężkimi oponami i młotami, masą własnego ciała i taśmami TRX. Trenować można samemu lub skorzystać z planów treningowych opracowanych indywidualnie przez trenera personalnego.

Klub fitness Calypso proponuje szeroki wachlarz zajęć fitness w grupach. Są to treningi power bike, Zumba, fit ball, body pump, stretching i ABT. Uwagę zwracają też zajęcia body combat – połączenie elementów sztuk walki i aerobiku. Amatorzy boksu, mogą zapisać się na treningi tej sztuki walki w Calypso, poznają na nich podstawy techniki a także znacząco poprawią wydajność i wytrzymałość.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *