Strong House

Strong House to krakowski klub fitness, który stawia sobie ambitny cel profesjonalnego podejścia do poprawy kondycji fizycznej klubowiczów. Dlatego oferuje specjalistyczne zajęcia, a nie tylko klasyczny trening na siłowni i grupowe zajęcia fitness.

Na sali nie znajdziemy rzędów maszyn do treningu cardio, choć oczywiście do dyspozycji klientów są bieżnie, orbitrek i ergometr. Fundamentem klubu jest przestronna sala, na której można wykonywać intensywne treningi z wolnymi ciężarami i masą własnego ciała. Można więc korzystać ze sztang, hantli, odważników kulowych – kettlebell oraz drążków do podciągania i obręczy gimnastycznych. Za ich pomocą intensywny i wszechstronny trening, jest jak najbardziej możliwy. Niektórych może zdziwić brak klasycznych, doskonale znanych z wielu siłowni maszyn, jednak jest to celowy zabieg, zgodny z misją Strong House.

Klienci mogą trenować samodzielnie lub korzystać z usług trenerów personalnych. Pierwszy trening jest darmowy i daje ogólny obraz tego, co będzie się działo dalej, jeśli zdecydujemy się na kontynuowanie treningów. Lecz trening siłowy nie jest jedynym, jaki klub oferuje. Można chodzić na treningi poprawiające mobilność i motorykę ciała, przygotowujące sportowo pod egzaminy sprawnościowe lub sztuki walki. Strong House oferuje też treningi medyczne i zabiegi fizjoterapii, dzięki którym można trwale się „naprawić”, pozbyć bólu a także poprawić ogólną motorykę ciała, przez co wykonywanie ćwiczeń stanie się o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *