MyFitnessPlace

MyFitnessPlace jest siecią klubów fitness, umożliwiających szeroki rozwój tężyzny fizycznej. W Krakowie funkcjonuje 12 placówek, w których znaleźć można różne strefy służące innemu rodzajowi treningu. Ćwiczyć można samemu, albo zapisać się na zajęcia grupowe.

W klubach MyFitnessPlace w Krakowie znajdziemy nie tylko klasyczne sale z maszynami i ciężarami ale też baseny. Sam jego charaktery czyni z niego oddzielną strefę. Oprócz basenu w klubach znajdują się strefy cardio z orbitrekami, ergometrami wioślarskimi, rowerkami i bieżniami stacjonarnymi. Strefy z maszynami do ćwiczeń izolowanych i strefy z wolnymi ciężarami również oczywiście znajdują się w MyFitness. Miłośnicy treningu cross a także wielbiciele kalisteniki i odważników kulowych znajdą dla siebie odpowiednią strefę. Na każdej z nich można trenować samemu, lub skorzystać z usług trenera personalnego, który dobierze najodpowiedniejszy zestaw ćwiczeń do aktualnej kondycji i potrzeb klienta.

Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wachlarz zajęć grupowych odbywających się w MyFitnessPlace. Na wspomnianym basenie można odbyć sesję aqua-aerobiku czy aqua-joggingu. Innymi zajęciami grupowymi są treningi łączące sztuki walki i aerobik, zajęcia dla seniorów i kobiet w ciąży, sesje na trampolinach, sesje plyomeryczne, Body ball czy ABT. Grupowe są też treningi cross czy takie, których podstawą jest taniec. Zajęcia fitness w grupach są idealnym wyborem dla osób, które szukają czegoś bardziej urozmaiconego niż klasyczne wyciskanie ciężarów i takich, które lubią towarzystwo dążące do tego samego celu.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *