321start

321start, tak odliczaniem zachęca swoich klientów do szeroko rozumianej aktywności fizycznej trener personalny Arek Rymanowski. Fundamentem jego działalności treningowej są sztuki i systemy walki, które trenuje już od 20 lat. Od 10 lat natomiast Rymanowski jest trenerem osobistym i swoje usługi świadczy na terenie Krakowa.

Z usług Arka Rymanowskiego powinny skorzystać wszystkie osoby, które chciałyby oprzeć swoją aktywność fizyczną na bazie sztuk walki i ćwiczeń z masą własnego ciała. Trener nie prowadzi żadnej siłowni ani nie posiada własnego studio. Jest to więc idealna propozycja dla minimalistów i tych, którzy nawet nie mogą myśleć o wejściu na zatłoczoną siłownię. Rymanowski oferuje indywidualne treningi samoobrony w izraelskim systemie Krav Maga. To polegający na podstawowych odruchach, prosta w formie i brutalna technika samoobrony, która ma na celu jak najszybsze obezwładnienie przeciwnika. Miłośnikom klasycznych sztuk walki, Arkadiusz Rymanowski proponuje treningi Kung-Fu, a także techniki walki kijem. Co więcej trener 321start oferuje także zajęcia Kung-Fu dla dzieci, które mogą zachęcić do aktywności fizycznej i zgłębiania sztuk walki.

Miłośnicy treningu z masą własnego ciała, z całą pewnością powinni spróbować ćwiczeń pod okiem Arka Rymanowskiego. Jest on bowiem instruktorem kalisteniki i naucza poprawnych technik wykonywania pompek, przysiadów i podciągnięć na drążku. W 321start można nauczyć się poprawnych technik biegania, które wbrew pozorom prostą czynnością. Należy uczyć się go progresywnie, tak aby nie nabawić się kontuzji i nie zniechęcić do treningów. Rymanowski oferuje też specjalny program treningowy dla par, które zamierzają się pobrać, dzięki któremu uzyskają wymarzoną sylwetkę na swój ślub.

Możesz lubić

About the Author: Adam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *